в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Музика, Т. Наші волонтери [Текст] / Т. Музика // Вільне життя плюс. — 2018. — 7 груд. — С. 6. — (Книгозбірня поруч).

 

П’ятого грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера, людей, які безоплатно витрачають свій час і сили на благо суспільства.

Зараз волонтерство — це спосіб життя сучасної цивілізованої людини. Понад сто мільйонів людей беруть сьогодні участь у волонтерському русі по всьому світу.

В Україні волонтерство стало особливо актуальним після Революції гідності та під час війни. Прості українці допомагають солдатам і переселенцям, добровольцями йдуть на фронт. За покликом серця люди надають допомогу іншим, допомагаючи в дитячих будинках, лікарнях, школах, будинках престарілих.

Є волонтери і в бібліотеках. Оскільки останні є не лише книгозбірнями, а й культурно-навчальними центрами, то добровольці тут допомагають в навчанні, проведенні різноманітних заходів, розносячи літературу по домах.

З нагоди Міжнародного дня волонтера обласна універсальна наукова бібліотека дякує своїм волонтерам Зоряні Юзвін, Олегу Гужді, Алонзо Хадкінсу, Йоргу Харнаку, Кайзеру Кодуаза за плідну та безкорисливу працю на користь громади, допомогу у вивченні іноземних мов відвідувачам інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», організаторський талант і високий професіоналізм, невичерпну енергію та значний особистий внесок у створення позитивного іміджу бібліотеки.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку