в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

12 вересня 2018 року відділ міського абонементу Тернопільської ОУНБ організував презентацію монографії «Графологія — засіб пізнання себе та інших», яка побачила світ у тернопільському видавництві «Вектор».
Автор — Дмитро Штокалюк — магістр історії і психології, графолог, аспірант Тернопільського національного економічного університету за спеціальністю «психологія».

Автор — молодий, перспективний науковець, поділився своїми знаннями про теоретичні та практичні аспекти графології як науки на прикладі своєї монографії. В режимі мультимедійної презентації він розповів про структуру книги, її змістове наповнення, детально змалював психологічні портрети ініціаторів та виконавців інформаційно-військової агресії проти незалежної і суверенної України та її союзників — Володимира Путіна, Владислава Суркова, Дмитра Медведєва, Сергія Аксьонова, Наталії Поклонської та Ігоря Плотницького, проаналізувавши зразки їх почерків. Саме тому, як зазначив Дмитро Штокалюк, цю працю було присвячено живим та полеглим Героям за волю і незалежність України, учасникам Антитерористичної операції (АТО), Операції Об’єднаних Cил (ООС).

Презентація відбувалася у форматі невимушеного діалогу, пан Дмитро охоче відповідав на численні запитання присутніх. Серед гостей заходу були читачі бібліотеки, бібліотекарі, представники громадських організацій, а також теле і радіожурналісти.

Молодий графолог розповів про витоки свого захоплення графологією, спрогнозував подальше зростання популярності графології в Україні, поділився творчими планами на майбутнє, а також подарував для фонду Тернопільської ОУНБ п’ять примірників своєї книжки.

Наприкінці заходу всі охочі могли придбати монографію «Графологія — засіб пізнання себе та інших» з дарчим підписом автора.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку