в Бібліотечні новини, Новини 2018, Фото, Фото 2018

24 серпня українська спільнота відзначатиме 27 річницю Незалежності України. Проте, боротьба за незалежність нашої держави триває і надалі. Як і в давні часи, продовжують гинути кращі сини і дочки України.

Напередодні цього свята у відділі міського абонементу Тернопільської ОУНБ розгорнуто книжкову виставку «Україна у наших серцях», яка функціонуватиме з 9 серпня до кінця місяця.

На виставці представлено великий пласт історичної літератури, що відображає національно-визвольну боротьбу нашого народу, починаючи із сивої давнини і до сучасності.

Особливий акцент зроблено на художній літературі героїко-патріотичної тематики, яка відображає події на сході України та пам’ятні події на Майдані. Серед українських авторів твори: Сергія Жадана, Василя Шкляра, Оксани Забужко, Андрія Кокотюхи, Марка Рудневича, Євгена Положія, Люко Дашвар, Братів Капранових, Богдана Жолдака, а також книжки тернопільських авторів: Ореста Березовського та Ніни Фіалко.

Окремо виділено видання української діаспори та заробітчанська література, зокрема, це антологія «Листки з вирію» у 3-х книгах (Київ, 2001 р.) та антологія «Світло на чужих стежках» у 2-х книгах (Італія, 2005 р.). За кожним рядком – крик душі тих, хто був вимушений поїхати за кордон на заробітки, але Україна назавжди залишається у їхніх серцях.

Отож, запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу книгозбірню та вшанувати незалежність нашої держави. Приємного вам прочитання!

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку