в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Мотрук, О. Як подорожувати Європою? : [З нагоди Дня Європи працівники Тернопільського центру європейської інформації провели інформаційну годину «Подорожуй відповідально: туризм та інші типи поїздок до ЄС» для студентів Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму] [Текст] / О. Мотрук // Вільне життя плюс. — 2018. — 25 трав. — С. 6. — (Книгозбірня поруч).

 

День Європи — це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що грунтується на спільних цінностях та інтересах. В Україні його офіційно відзначають із 2003 року. Основна мета свята — донести більше інформації про європейські країни, про їх традиції, звичаї, підкреслити бажання українського народу розвиватися і вступати у світову спільноту.

Напередодні свята авторка цих рядків провела інформаційну годину «Подорожуй відповідально: туризм та інші типи поїздок до ЄС». Слухачами були студенти Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму. Захід супроводжувався показом мультимедійної презентації, яка спрямована на інформування про наслідки порушений правил як візових, так і безвізових подорожей і перебування в ЄС, а також про правильні моделі подорожування з метою туризму, навчання чи працевлаштування.

Бібліотекарі оформили книжково-ілюстративну виставку «Український шлях у Європу», на якій представлено літературу, що розкриває досвід різних країн та прогнозує шляхи розвитку для України у Європейському Союзі.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку