в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Подарунок з Рима [Текст] // Свобода. — 2018. — 18 трав. — С. 1.

 

За сприяння голови Релігійного товариства українців-католиків «Свята Софія» (США) Ірини Іванкович і настоятеля собору Святої Софії в Римі та голови товариства «Свята Софія» о. Марка Семегена до Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки прибув цінний подарунок — 158 книг і часописів.

Серед них — «Твори Патріярха і Кардинала Иосифа» (1-18 тт.), «Monumenta Ucrainae Historica» (зібрані митрополитом Андреем Шептицьким (1-12 тт.) та отцем Олександром Бараном (13-14 тт.) документи з минулого Української католицької церкви і видані Блаженнійшим), комплект часопису «Богословія», інші видання Українського католицького університету та Українського богословського товариства.

Фахівці бібліотеки впевнені, що видання будуть запитувані користувачами і слугуватимуть розвитку науки та духовному відродженню української нації.

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека висловлює щиру подяку Релігійному товариству українців-католиків «Свята Софія», особисто добродіям Ірині Іванкович та о. Маркові Семегену за передані книги і сподівається на подальшу співпрацю, бо, як повчав Патріарх, «Тільки великого бажайте».

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку