в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

4–6 травня 2018 року бібліотекарі Тернопільської ОУНБ — Віра Чупрова, Лариса Оленич, Галина Польова, Тетяна Ковалькова та Людмила Герман відвідали чимало цікавих заходів Мистецького фестивалю «Ї» у Тернополі.

Як і в попередні роки, на локаціях, де відбувалися заходи, було дуже багато молоді. Виступи метрів сучасної української літератури — Оксани Забужко, Юрія Винничука, Андрія Куркова, Юрія Андруховича, як завжди, вражали глибиною і неповторністю. Не залишили байдужими присутніх інтимна лірика Сергія Жадана, яку він читав по-особливому чуттєво, та його переклади українською американського письменника польсько-німецького походження Чарльза Буковські. Про свої творчі здобутки розповіли молоді українські літератори — Макс Кідрук і Любко Дереш. В авторському виконанні звучала поезія Ганни Осадко, Сергія Лазо, Юрія Матевощука, Маріанни Кіяновської, Олександра Ірванця, Андрея Хадановіча та інших. Зворушливо прозвучала пісня у виконанні Сергія Лазо на слова тернопільського поета Михайла Левицького, який нещодавно відійшов у вічність.

Відкриттям для тернополян став виступ норвезького поета Ерлінга Кіттельсена. В напрузі тримала глядачів вистава «Альберт, або Найвища форма страти» за участю Юрія Андруховича, Марка Токара та Уляни Горбачовської (режисер Ольга Михайлик). Гості фестивалю залишили автографи для читачів нашої книгозбірні.

Організатори фестивалю подарували обласній книгозбірні антологію 6-го Мистецького фестивалю «Ї».

Книжки із фонду ТОУНБ з автографами авторів — учасників фестивалю

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку