в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Мотрук, О. Всесвітній День книги та авторського права [Текст] / О. Мотрук // Свобода. — 2018. — 27 квіт. — С. 2 : фот.

 

Відзначають його 23 квітня. З нагоди цієї події у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася акція «Книжки у пошуку читача», гасло якої  «Книга. Читання. Успіх». Її мета  привернути увагу до книги й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів.

Родзинкою святкування став  відкритий доступ до книжкового фонду відділу міського абонемента, що розпочався флешмобом за участю учнів театральної школи-студії «Мельпомена» (керівник Надія Шамрик). Відтепер користувачі бібліотеки матимуть змогу самостійно обирати книжки відповідно до своїх уподобань.

«Бібліотека під відкритим небом» користувалася великим успіхом у жителів і гостей міста, які активно цікавилися літературою. Працівники книгозбірні підготували книжкові виставки з новинками сучасної української та зарубіжної прози, літературознавства, вітчизняної історії, правознавства, економіки, історії, медицини, психології, технічної літератури та ін.

Увагу користувачів привернув фотостенд «Миттєвості життя бібліотеки» зі світлин колективу. Мешканці і гості міста висловлювали захоплення майстерністю бібліотекарів, а також мали змогу стати користувачами бібліотеки, отримавши безкоштовно читацький квиток.

Приємним сюрпризом для присутніх стала зустріч з письменницею Тернополя Іриною Мацко, яка поділилася своїми «літературними рецептами», зокрема показала майстер-клас із приготування шпинатних бурітосів. Година з автором була надзвичайно цікавою та наповнена позитивними емоціями.

А ще присутні мали можливість побувати на зустрічі з кандидатом історичних наук, доцентом кафедри історії України ТИПУ імені В. Гнатюка Володимиром Окаринським. Він презентував свою книжку «Тернопіль: місто, люди, історія (від давнини до 1991 року)».

Книга народжується двічі: коли її творить автор і коли її моделює видавець. І як би світ не змінювався у бік новітніх інформаційних технологій, а паперова книга з друкарською фарбою має свої переваги завдяки відданій праці видавців. Другий рік поспіль книжкові новинки представили і тернопільські видавництва «Навчальна книга  Богдан», «Джура», «Підручники і посібники».

Урочистість свята підсилювали продумані елементи декоративно-художнього оформлення, музичний супровід.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку