в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

На читача… і книга йде! [Текст] // Нова Тернопільська газета. — 2018. — № 14 (18—24 квіт.). — С. 6.

 

У вівторок, 24 квітня, з 11.00 до 15.00, у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбуватиметься щорічна акція «Книжки у пошуку читача», приурочена до Всесвітнього дня книги та авторського права. її мета — привернути увагу до книги й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів. Цьогоріч гасло акції — «Книга. Читання. Успіх».

«Родзинкою» цьогорічного святкування стане відкритий доступ до книжкового фонду відділу міського абонемента, що розпочнеться об 11.00 флешмобом за участю учнів театральної школи-студії «Мельпомена» (керівник Надія Шамрик).

Відтепер користувачі бібліотеки матимуть змогу самостійно обирати книжки відповідно до своїх уподобань. Читачам також запропонують виставку-інсталяцію «Літературні смаколики від тернопільських письменників і не тільки…». Свої літературні рецепти продемонструє тернопільська письменниця Ірина Мацко.

Вже традиційно учасники свята матимуть змогу стати користувачами бібліотеки, отримавши безкоштовно читацький квиток, переглянути книжкові виставки, взяти участь у заходах. Другий рік поспіль книжкові новинки представлятимуть і тернопільські видавництва «Навчальна книга — Богдан», «Джура», «Підручники і посібники» та ін.

Усі охочі зможуть зробити свій внесок у збагачення фонду головної книгозбірні краю, взявши участь в акції «Подаруй бібліотеці книжку».

Книжкова виставка з фонду відділу міського абонемента «Читання. Книга. Пізнання» презентуватиме новинки сучасної української та зарубіжної прози (в українському перекладі).

Підготовлена працівниками відділу краєзнавчої літератури та бібліографії виставка «Славень Тернополю» ознайомить відвідувачів з багатовіковою історією Тернополя — від його витоків до сьогодення: власниками Тернополя (1540—1843), старовинними храмами, вулицями, бургомістрами, розповість про життя мешканців міста під час двох світових воєн, у післявоєнні роки та в незалежній Україні.

А о 14.00 в читальному залі бібліотеки відбудеться презентація книжки кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України ТНПУ імені В. Гнатюка Володимира Окаринського «Тернопіль: місто, люди, історія (від давнини до 1991 року)». У заході візьмуть участь автор книжки Володимир Окаринський та директор видавництва «Навчальна книга — Богдан» Богдан Будний.

У рамках акції «Книжки у пошуку читача» тернополяни зможуть долучитися до збору книжок для бібліотек військових частин Збройних сил України та україномовних видань для дітей і молоді і Сходу України, узявши участь у Всеукраїнській акції «Бібліотека українського воїна», ініційованій Міністерством культури України.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку