в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Шатарська, Л. Мода в стилі ретро [Текст] / Л. Шатарська // Вільне життя плюс. — 2018. — 20 квіт. — С. 6.

 

Настав час найромантичнішої пори року, а тому треба подбати про нове вбрання, нові аксесуари. Тож берімо в руки улюблені книжки та періодичні видання з рукоділля та сідаймо до роботи. А де найбільший та найдоступніший вибір подібних видань? Звичайно, у відділі технічної літератури обласної універсальної наукової бібліотеки. Саме тут усі охочі знайдуть відповіді на запитання стосовно історії моди, її основних тенденцій, видів рукоділля, а ще дізнаються вичерпну інформацію про стан і перспективу розвитку легкої промисловості України.

Для цього працівники відділу технічної літератури ТОУНБ підготували розгорнуту книжкову виставку «В стилі ретро. Хвилююча жіночність і силуети минулих років».

Центральне місце тут належить книжці Н. М. Каменської «Історія костюма». Для читачів це видання — джерело натхнення, адже в ній авторка розглядає найбільш типові види костюмів різних народів і часів, виділяє риси загального художнього стилю одягу. Текст супроводжують яскраві ілюстрації. Також пропонуємо увазі читачів добірку матеріалів науково-виробничого журналу «Легка промисловість». Не залишить байдужими читачів добірка періодики, зокрема: «Вяжем крючком», «Українська вишивка», «Вишиванка», «Вишиті картини», «Від бісеринки до шедевру», «Сандра» та багато інших видань.

Щоб розібратись у круговерті інформації, відкрити для себе щось нове, переглянути свої погляди й визначитись, що означає для вас мода сьогодні, зазирніть до ТОУНБ і здійсніть книжкову подорож, де гідом буде наша виставка, присвячена історії моди.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку