в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Ковалькова, Т. Хвилини поезії з Юрієм Матевощуком [Текст] / Т. Ковалькова // Вільне життя плюс. — 2018. — 23 берез. — С. 6. — (Зустріч).

 

В обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася зустріч з молодим тернопільським поетом, перекладачем, літературознавцем, громадським діячем Юрієм Матевощуком.

У вступному слові бібліотекар відділу міського абонементу Ростислав Гунько зазначив, що письменник представляє нову генерацію молодих літераторів, які вносять нове бачення в сучасний літературний процес.

Юрій розповів, звідки береться сюжетна основа його поезій, а також зачитав низку віршів із найновішої збірки «Морфи і морфій». Поет декламував поезії з книжки «Провінційний роман» класика польської літератури, уродженця Тернополя Корнеля Філіповича, яку переклав українською мовою. Розповів Юрій також про мистецький фестиваль «Ї», який уже вкотре відбудеться в нашому місті. Нещодавно деякі вірші Юрія були покладені на музику та ввійшли до альбому «Музика в плеєрі» (за однойменним твором автора) поп-рок гурту «Bugs&Bunny».

Юрко вразив аудиторію своєю щирістю та відвертістю. Молодий літератор поділився з учнями школи-ліцею № 6 імені Назарія Яремчука рецептом досягнення успіху для молодих людей, які лише розпочинають доросле життя.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку