в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

15 березня 2018 року у відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася інформаційна година «Землеустрій та земельний кадастр в Україні».

Захід був присвячений Дню землевпорядника, який святкується в другу суботу березня. Професія землевпорядника завжди користувалася повагою, адже вона присвячена безцінному скарбу країни – землі.

Про землеустрій в Україні, правові засади використання та оцінку земель розповів присутнім Малінський Олег Романович – начальник управління землеустрою та охорони земель Держгеокадастру  в Тернопільській області.

 

 

 

Сергій Михайлович Кубецький – головний інженер ТзОВ «Галицькі землі» — ознайомив присутніх з сучасними геодезичними приладами, засобами GPS-навігації та можливостями сучасного картографування земель.

 

 

 

Гості заходу переглянули мультимедійну презентацію про історію виникнення та розвиток землеустрою та земельного кадастру

 

 

 

 

А також виставку літератури  з питань землеустрою,  земельного кадастру та  геодезичних досліджень

 

 

 

Студенти географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка взяли активну участь в обговоренні різних питань,  які стосуються землеустрою та земельного кадастру.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку