в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

28 лютого 2018 року в Тернопільській ОУНБ відбулася творча зустріч з Юрієм Матевощуком — молодим тернопільським поетом, перекладачем, літературознавцем, громадським діячем.

Відкрив захід Ростислав Гунько, бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ, який коротко представив гостя. Юрій Матевощук розповів про етапи свого становлення як особистості і як літератора, звідки береться сюжетна основа його поезій, а також зачитав низку віршів із своєї останньої поетичної збірки «Морфи і морфій». Також Юрій декламував вірші з книжки «Провінційний роман» класика польської літератури, уродженця міста Тернополя Корнеля Філіповича, які переклав з польської мови (разом з однойменним оповіданням). Слід зазначити, що деякі вірші Юрія покладені нещодавно на музику і увійшли до альбому «Музика в плеєрі» українського поп-рок гурту «Bugs&Bunny».

Поет відповів на запитання та звернувся до учнів школи-ліцею № 6 імені Назарія Яремчука — учасників зустрічі, з якими поділився рецептом досягнення успіху для молодих людей, які лише розпочинають доросле життя.

Тетяна Ковалькова, завідувач відділу міського абонементу ТОУНБ, подякувала Юрію Матевощуку за зустріч й побажала йому творчих здобутків.

Атмосфера під час зустрічі була невимушеною  і щирою.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку