в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Рюміна, Л. «Герої навіки, яких забувати не можна» [Текст] / Л. Рюміна // Вільне життя плюс. — 2018. — 23 лют. — С. 8. — (Вечір пам’яті).

 

Історія України мала багато трагічних періодів. Але завжди в такі тяжкі часи найкращі сини й дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників, їх назвали Небесною Сотнею — українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями та за свою Батьківщину. День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. З нагоди цього дня у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся вечір пам’яті «Герої навіки, яких забувати не можна».

Серед Героїв Небесної Сотні — п’ятеро наших земляків: Назар Войтович, Олександр Капінос, Тарас Слободян, Устим Голоднюк, Ігор Костенко.

Із шаною та повагою студенти Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу слухали розповіді Юрія Войтовича, Сергія Капіноса і Марії Слободян про своїх дітей та рідних. Під час заходу запрошені мали змогу переглянути відео про життя Олександра Капіноса, а також пролунала пісня Тараса Силенка, присвячена Сашку.

Під час вечора пам’яті відбулась презентація книжкової виставки «Реквієм Небесній Сотні», на якій було представлено історичні матеріали, спогади очевидців та фотоматеріали, присвячені Майдану, Революції Гідності, Небесній Сотні.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку