в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Шергей, Юлія. Прихильникам органічного землеробства / Ю. Шергей // Вільне життя плюс. — 2018. — 9 лют. — С. 7. — (Виставки).

 

Головним завданням органічного землеробства є виробництво «здорових», високоякісних і безпечних для людини продуктів харчування та підвищення родючості грунту біологічними засобами. Також органічне землеробство передбачає вирощування традиційних для конкретної місцевості культурних рослин. Як правило, вони пристосовані до певного грунту та клімату, тому виростити їх простіше. При цьому не потрібно створювати для них якісь особливі кліматичні і грунтові умови, додатково підживлювати мінеральними добривами.

Інший аргумент, який зміцнює і без того сильні позиції прихильників цього різновиду землеробства — воно не шкодить навколишньому середовищу та грунту. Органічне сільське господарство уникає використання хімічно синтезованих добрив, пестицидів, натомість активно застосовує натуральні природні препарати, домагаючись природної родючості грунтів, стійкості рослин до захворювань.

Для сільського господарства це особливий підхід, оскільки земля залишається його основним ресурсом. Правда, органічне землеробство в економічному змаганні за багатьма позиціями досі програє нині діючому — інтенсивному.

Щоб дізнатися більше про цю систему землеробства, шляхи подолання труднощів, які виникають у процесі роботи, і корисні поради з цього питання, а також перспективи розвитку органічного землеробства в Україні, органічні технології в агрономії, завітайте до відділу сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, де діє виставка літератури під назвою «Прихильникам органічного землеробства».

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку