в Бібліотечні новини, Новини 2018, Усі новини, Фото, Фото 2018

30 січня 2018 року Тернопільська ОУНБ, як співкоординатор благодійної Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», ініційованої Міністерством культури України (координатор — Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого), вже вкотре передала 625 книжок різноманітної тематики військовослужбовцям військової частини Оперативного командування «Захід» міста Тернополя.

Постійно діюча благодійна Всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна» започаткована в 2015 році. ЇЇ мета — збір вітчизняної та світової художньої літератури українською мовою, науково-популярних видань з історії Української держави, її культури для бібліотеки військової частини м. Тернополя. За неповних три роки з початку акції (2015 р.) було зібрано та передано 4206 книжок.

До проведення акції долучається все більше небайдужих жителів міста та області. У 2017 році дарувальниками були читачі бібліотеки, гості міста, відомі краяни: Віра Самчук — заслужена артистка України, Володимир Барна, Петро Дараманчук, Теодозія Зарівна — письменники Тернопільщини, Марія Патей‑Братасюк — доктор філософських наук, професор кафедри філософії Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка,
Ігор Олещук — старший науковий працівник Тернопільського історико-меморіального музею політичних в’язнів.

Тернопільська ОУНБ запрошує краян і надалі долучатися до цієї благодійної справи, для того, щоб книга допомагала бійцям у протистоянні ворогу на Сході України у боротьбі за незалежність.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку