в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2018

Сакало, І. Володимир Кучерявий для жінок і про жінок… [Текст] / І. Сакало // Вільне життя плюс. — 2018. — 19 січ. — С. 4. — (Презентація книги).

 

20 січня о 15 год. в приміщенні Теребовлянської книгозбірні за адресою м. Теребовля, вул. Покрівка, 2 та 31 січня також о 15 год. в приміщенні Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: м. Тернопіль, бульв. Т. Шевченка, 15 відбудуться презентації нової збірки поета з Теребовлі — Володимира Кучерявого.

Збірка прози та поезії «Для жінок. Про жінок» побачила світ у видавництві «Твори»  (м. Вінниця),

У цій збірці менше чаю і кави, аніж у попередній. Вона в цілому дещо інша. Зріліша. Кожен вірш тут — це окремий відтінок, півтон емоцій. Але у них є багато спільного: період написання, зміст, наголоси.

Тут же є і проза — уривками, записками. Коли не хочеться римувати, а є емоція на кілька слів — тоді і виникає проза.

— Для мене все це частинки мозаїки; в кожному з яких маленьке зображення загальної думки, меседжу. Якого? Для кожного він свій. Хтось знаходить його в конкретних словах, уривках, цитатах, а хтось — між рядків, — зазначає поет, прозаїк родом з Теребовлі, що нині проживає в Тернополі Володимир Кучерявий. — Це не постулат, правило чи, ще гірше, аксіома. Я би сказав — поле для думок. І для кожного, хто читає, межі та кордони цього поля свої: від конкретної сторінки до безкінечності.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку