в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

8 грудня 2017 року в Тернопільській ОУНБ відбулася презентація повісті «16 весна» та збірок оповідань «Така любов» і «Любов така» за участю авторів Василя Теремка та Ірини Мацко. Книжки побачили світ у Видавничому центрі «Академія» цього року.

Книжки, які побачили світ у Видавничому центрі «Академія» (м. Київ)

Український письменник, видавець Василь Теремко ознайомив присутніх зі своєю першою книжкою «16 весна», в якій описує низку проблем підліткового віку, а також, як директор ВЦ «Академія», презентував книжки інших авторів підліткової серії та поділився творчими планами.

У виступі Оксани Кікінежді – професора, завідувачки кафедри психології Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, монографії якої неодноразово видавалися цим видавництвом, прозвучали слова вдячності за популяризацію підліткової літератури.

Також на презентації виступила тернопільська письменниця Ірина Мацко, оповідання якої «Перший сніг» увійшло до збірки «Така любов».

На захід завітали студенти Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, бібліотекарі Тернопільської обласної бібліотеки для молоді, нашої книгозбірні та читачі.

Наприкінці зустрічі Василь Теремко подарував 2 книжки від ВЦ «Академія» для користувачів ТОУНБ.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку