в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

(Засідання Клубу шанувальників книги, присвячене Дню Гідності та Свободи)

22 листопада 2017 року в Тернопільській ОУНБ відбулося дев’яте засідання Клубу шанувальників книги «В любові переможених немає», присвячене Дню Гідності та Свободи.

Події, які відбувалися на Майдані 4 роки тому, започаткували новий етап в житті українського народу. Ці пам’ятні листопадові дні торкнулись сердець і душ кожного українця. Не були байдужими до долі країни й митці нашого краю.

Історичний екскурс тих пам’ятних листопадових подій Революції Гідності здійснили Леся Коковська-Романчук — керівник Клубу, науковець, «Золотий письменник України» та Олександр Смик — поет, бард, голова Тернопільської обласної організацїї Національної спілки письменників України.

Присутні переглянули відеосюжети виступів пані Лесі та пана Олександра на Тернопільському Євромайдані, адже вони були одними з перших активних учасників Революції Гідності, почули з перших вуст оцінки тих подій. Творчість митців сповнена патріотизму та любові до рідної землі.

Упродовж вечора звучала поезія Лесі Коковської-Романчук та Олександра Смика в авторському виконанні. Олександр Смик зачарував аудиторію своїми піснями (деякі прозвучали уперше), присвяченими Євромайдану та АТО, а також на вічну тему кохання. Вражала простота, щирість та відвертість барда у спілкуванні, у висловленні високих почуттів, позбавлених будь-якого пафосу та манірності. Леся Коковська-Романчук упродовж зустрічі вміло підтримувала зв’язок з аудиторією.

Члени Клубу переглянули виставку видань Лесі Коковської-Романчук та Олександра Смика з фонду Тернопільської ОУНБ.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку