в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

(до Дня української писемності та мови)

9 листопада 2017 року в Тернопільській ОУНБ з нагоди Дня української письменності та мови вже вкотре відбувся майстер-клас з української мови «О рідна мово, хто без тебе я?».

Захід грунтовно підготувала та провела Тетяна Бойчук, викладач української мови та літератури Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Нею ж було надиктовано диктант з самоперевіркою написаного — «Під осінніми зорями» (текст українського письменника Михайла Стельмаха).

Гостями заходу в цей день були: учителі та учні 9-го класу школи‑ліцею № 6 ім. Н. Яремчука, а також читачі та працівники бібліотеки, які мали змогу почерпнути багато корисної інформації з історії української мови та сучасного мовознавства, писемності. Учасники заходу переглянули відеокліп «Не спи, моя рідна земля» у виконанні українського гурту «Мандри», фрагменти відеоуроків з культури української мови (слововживання, правильності наголосів, фразеологізми) та виконали цікаві тестові завдання.

Присутні мали змогу переглянути виставку мовознавчої літератури. З довідковими виданнями з фонду нашої книгозбірні ознайомила головний бібліотекар відділу міського абонементу Оксана Гавенко.

 

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку