в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Зуляк, Т. «Героїв стежина — від батька до сина» [Текст] / Тетяна Зуляк // Вільне життя плюс. — 2017. — 27 жовт. — С. 2. — (Зустрічі).

 

З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ В ОБЛАСНІЙ УНІВЕРСАЛЬНІЇ/! НАУКОВІЙ БІБЛІОТЕЦІ У ВІДДІЛІ ЧИТАЛЬНОГО ЗАЛУ ВІДБУВСЯ ВЕЧІР-ЗУСТРІЧ ІЗ ВОЇНАМИ АТО «ГЕРОЇВ СТЕЖИНА — ВІД БАТЬКА ДО СИНА». УЧАСНИКАМИ ЗАХОДУ БУЛИ МИХАЙЛО СОБЧАК ТА АНДРІЙ СВІТА, ПРЕДСТАВНИКИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ УЧАСНИКІВ АТО ГАЛИЧИНИ», ЗАСНОВАНОЇ 30 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ КОМБАТАНТАМИ АТО, ЇХНІМИ РОДИЧАМИ ТА ДОБРОВОЛЬЦЯМИ (ВОЛОНТЕРАМИ). ОЧОЛЮЄ ОРГАНІЗАЦІЮ РУЖЕНА ВОЛЯНСЬКА.

Михайло Собчак, член правління ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини», був командиром відділення 6-го окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони «Збруч» у складі 128-ї бригади у 2014—2015 роках. За освітою він інженер-механік. Строкову службу не проходив, але коли почалося заворушення на сході України, а разом з тим і анексія Криму — штурмував міський військкомат, разом із багатьма добровольцями, аби взяли на службу в зону проведення АТО. Раніше відстоював права українців на Майдані Гідності, а тепер допомагає ветеранам АТО подолати побутові чи особисті проблеми.

Андрій Світа — наймолодший боєць 6-го окремого мотопіхотного батальйону територіальної оборони «Збруч». Після школи працював пожежником, а згодом пішов на строкову службу до Збройних сил України. Тільки повернувся додому, розпочався Майдан, а вже в березні 2014 року за прикладом багатьох хлопців записався добровольцем. Про своє рішення піти на війну Андрій нікому не казав, щоб не хвилювати рідних. Коли повернувся у мирне життя, виникли складності із пошуком роботи, але побратими допомогли.

Гості розповіли присутнім студентам юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету про бойові дії на сході країни, чим живуть на передовій, захищаючи Україну, десятки тисяч патріотів.

Увазі учасників заходу представили книжкову виставку про АТО «Спокій наш в міцних ваших руках». Тут зібрано наукові й науково-популярні книжки українських та зарубіжних істориків і політологів, а також художні книжки Євгена Положія, Сергія Лойка, Бориса Гуменюка, Степана Гериліва, Марії Матіос. Хтось із авторів був на передовій, а хтось збирав свідчення очевидців.

Унікальні кадри подій на сході України і життя учасників АТО можна було побачити у фотоальбомах, які також були представлені на виставці. Запрошуємо відвідати нашу книгозбірню!

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку