в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Колосок, Д. Територія вільного простору має незвичний колір [Текст] / Дарина Колосок // Свобода. — 2017. — 20 жовт. — С. 4 : фот.

 

Територія вільного простору — саме так можна охарактеризувати зустріч читачів з тернопільською письменницею і журналісткою Валентиною Семеняк. Авторка дванадцяти книг, серед яких дитячі казки та повість, книги оповідань, духовні оповідки, роман, презентувала персональну виставку фотосвітлин «Бхарата — територія сонця» — суттєвий результат її чисельних мандрів Індією.

Ще була тепла, щира, насичена зустріч з читачами, яку Валентина провела під гаслом: «Кожна людина сама обирає колір свого неба». Колір неба цієї письменниці незвичний, це колір світла, любові і добра. Організаторами зустрічі стали Тернопільський міський територіальний центр соціального обслуговування населення та обласна наукова універсальна бібліотека. Тема розмови була про все: світло і любов, добро і доброту, про силу молитви, про енергетичні місця сили в Індії, про ауру і чакри, про призначення людини на Землі, про недописаний роман «Об’явник», про Янгола, про дивовижний ашрам в містечку Путтапарті на півдні Індії, що в штаті Анлхрэ-Пралеш. і багато-багато іншого.

До слова, коли письменниця розповідала про шлях духовного шукача… у приміщенні несподівано зникло світло. Адже спілкувались про внутрішнє світло, мовою фізиків — найдрібніші частки в енергетичній структурі людини — фотони. А ще Валентина Семеняк колекціонує притчі, тож вона залюбки поділилась ними з присутніми.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку