в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Побачити… «Зникаючий Тернопіль» [Текст] // Нова Тернопільська газета. — 2017. — 4-10 жовт. — С. 7 : фот.

 

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 19-30 вересня у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася Декада відкритих дверей.

— У ці святкові дні, — розповідає завідуюча сектором періодики ТОУНБ Юлія Вайнер, — у бібліотеці проходили екскурсії, презентації, книжково-ілюстративні виставки, інформаційні години, мистецькі вечори та експозиції картин відомих художників.

21 вересня в читальному залі бібліотеки урочисто відкрили виставку художника-графіка Володимира Поворозника «Зникаючий Тернопіль». Багатогранний митець, у чиєму творчому доробку ілюстрації, графічні роботи і навіть комікси — «колега по цеху» заслуженого художника України Євгена Удіна. Власне, виставка Володимира Поврозника відкрита за сприяння мистецького об’єднання «Євген Удін і К°», членом якого є пан Володимир.

Німецький теоретик мистецтва та філософ Фрідріх Шилінг якось сказав, що архітектура — це застигла музика… Дивлячись на роботи пана Володимира «Зникаючий Тернопіль», можна почути прекрасну музику, але, на жаль, сумну: адже на його роботах місто, котре залишається хіба що на старих світлинах та у спогадах… Старих будинків, споруджених польськими та австрійськими архітекторами на початку XX століття, з кожним роком стає все менше й менше, і наш рідний Тернопіль втрачає свою привабливість та індивідуальність. І саме для того, аби привернути увагу влади та громадськості до проблеми зникаючого міста, і створена автором ця серія малюнків.

На відкриття виставки завітали представники влади та творчої еліти нашого міста, колеги Володимира Поворозника по мистецькому об’єднанню «Євген Удін і К°», а також його учні — юні художники.

Запрошуємо всіх охочих завітати до Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки у відвідати виставку, яка експонується в читальному залі до 21 жовтня.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку