в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото 2017

21 вересня 2017 р. у читальному залі відділу технічної літератури ТОУНБ відбулася інформаційна година «Найкращі винаходи в історії людства» присвячена одному із важливих відкриттів людства — телебаченню. Дана зустріч  була  приурочена  до Дня винахідника та раціоналізатора.

В рамках інформаційної години відбувся перегляд мультимедійної презентації «Телебачення: історія та перспективи розвитку» присвяченої історії створення телебачення та огляд книжкової виставки «Найкращі винаходи в історії людства». Щороку у вересні, в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора відповідно до Указу президента від 16 серпня 1994 року.

Україна має безперечні інноваційні досягнення світового рівня, серед яких ядерні технології Адаменко, технологія стимулювання росту рослин в сільському господарстві Пономаренко, а також медичні винаходи — спосіб боротьби з раком Завірюхи і лікування судин людини неоперабельним методом Бурого.

День винахідника і раціоналізатора об`єднує людей різних професій і спеціальностей, але всі вони обов`язково наділені рідким даром творчості, відчуттям нового, умінням розширити кордони звичного, вийти за рамки стереотипу.

Людство не змогло б існувати без постійного прогресу, знаходження і запровадження нових технологій, винаходів і відкриттів. У заході взяли участь провідні фахівці місцевих регіональних телеканалів. Інформаційна година відбулась в творчій, дружній атмосфері. Учасниками заходу були викладачі та студенти Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку