в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото 2017

20 вересня 2017 року в Тернопільській ОУНБ відбулися духовні читання «Шлях до святості», присвячені пам’яті Святої Матері Терези (1910–1997), засновниці доброчинних місій, лауреата Нобелівської премії миру (1979), канонізованої Папою Римським Франциском 4 вересня 2016 року як Свята Тереза з Калькутти.

У заході взяли участь і розповіли цікаві та зворушливі миті життя й місійної діяльності Святої Матері Терези: кир Теодор Мартинюк — єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської УГКЦ, Ольга Спільниченко — учитель хімії Галицького коледжу ім. В. Чорновола, Юрій Ковальков — член Асоціації філателістів України — представив цікаву колекцію марок, присвячену Святій Матері Терезі, Оксана Небесна — журналіст та модератор заходу.

Гостями заходу були студенти-волонтери психолого-педагогічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, представники Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування та читачі бібліотеки. Присутні переглянули відеоролик та ознайомились з виданнями про Святу Матір Терезу з фонду ТОУНБ.

Адже сьогодні теж важливо творити ДОБРО для тих, хто є поруч. Свята Мати Тереза — яскравий і зворушливий взірець ЛЮБОВІ до ближнього не на словах, а в ділах.


Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку