в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото 2017

У відділі міського абонементу Тернопільської ОУНБ розгорнуто книжкову виставку на тему: «Доля України – наша доля», присвячену 26-їй річниці Незалежності України.

Основні розділи: «Від сивої давнини до сьогодення», «Тільки тим історія належить, хто сьогодні бореться й живе», «Письменство вільної держави та «Україна: шлях у майбутнє».

Серед запропонованої літератури: монографії, історичні розвідки, енциклопедичні та довідкові видання, науково-популярні видання, твори художньої літератури, починаючи з 1991 року і до сьогодення.

Особливий наголос зроблено на літературних серіях: «Невідома Україна», «Проект «Україна», «100 найвідоміших…», «Бібліотека Шевченківського комітету», «Автографи часу», «Історія України в романах», «Життя знаменитих дітей» тощо.

Окремий розділ виставки присвячений творам героїко-патріотичної тематики, що висвітлюють трагічні сторінки нещодавніх подій на Майдані та воєнних протистоянь на Сході України.

У розділі «Творчість літераторів Тернопілля» представлено літературні досягнення митців міста та області, зокрема прозові та поетичні твори, написані вже за вільної України.

Виставка функціонуватиме до 1 вересня 2017 року. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу книгозбірню та обрати собі книгу до смаку, вшанувавши таким чином свято Незалежності нашої держави.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку