в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото 2017

4 серпня 2017 року Тернопільську ОУНБ відвідали голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук та голова постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова та інформації Михайло Тимошик.

2017 року Тернопільська обласна рада передбачає реалізувати кошти 1 млн. 250 тис. грн. на ремонтні роботи фасаду, даху та заміну вікон головної книгозбірні області, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення.

Голова облради та голова комісії оглянули будівлю бібліотеки зовні та приміщення, призначені для обслуговування користувачів та службового використання, цікавилися модернізацією вестибюлю на другому поверсі, здійснену за кошти гранту Посольства США в Україні, який отримала бібліотека на підтримку ресурсного центру «Вікно в Америку».

Очільники влади відвідали книгосховище на півмільйонний фонд документів, інтернет-центр, ознайомилися з друкованими виданнями бібліотеки та електронним каталогом.

Віктор Овчарук переглянув кошторисну документацію та обговорив з директором бібліотеки Василем Вітенком перспективи подальшої реконструкції та заступником директора з наукової роботи та інформатизації Галиною Польовою. Після остаточного уточнення загальної вартості реконструкції з проектною організацією голова обласної ради знову зустрінеться з керівником головної книгозбірні краю.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку