в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

15 червня 2017 року в Тернопільській ОУНБ відбулася творча зустріч «Історія життя» від Богдана Андрушківа. Захід було приурочено до 70-ти річного ювілею Богдана Миколайовича Андрушківа — нашого краянина, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, завідувача кафедри менеджменту інноваційної діяльності та підприємництва й Почесного професора Тернопільського національного технічного університету імені І. Пулюя, письменника, члена Національної спілки письменників України, лауреата Всеукраїнської літературно-мистецької та громадсько-політичної премії ім. братів Лепких, у доробку якого понад 600 наукових праць та понад 30 художньо-публіцистичних видань.

Ведуча заходу — Тетяна Ковалькова, завідувач відділу міського абонементу та Оксана Гавенко, головний бібліотекар відділу міського абонементу — коротко розповіли про здобутки ювіляра у науковій та літературній царинах, а також про досягнення на ниві громадської діяльності.

Цікавою була розповідь пана Богдана про основні віхи його насиченого подіями та звершеннями життєвого шляху, його ціннісні орієнтири й пріоритети.

Привітати ювіляра прийшли знані особистості нашого краю — науковці, письменники, митці, журналісти, колеги з Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. Зокрема: академік Національної академії медичних наук України, голова ТО НТШ Михайло Андрейчин, заслужений художник України Ярослав Омелян, письменник, редактор Богдан Мельничук, заслужений журналіст України Михайло Ониськів, письменник, літературознавець Володимир Барна, поетеса, літературний критик Тетяна Дігай та ін. Вони висловили свою шану, подяку та найкращі побажання пану Богдану.

Людмила Островська, заслужений журналіст України, прочитала декілька віршів Богдана Андрушківа.

Тепло привітали ювіляра представники адміністрації й студентської молоді Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій, який є його дітищем.

Присутні переглянули мультимедійну презентацію про життя й діяльність Богдана Андрушківа, а також прослухали пісню «Козацька доля» на слова ювіляра (музика Василя Дунця).

Учасники заходу мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою творів Богдана Андрушківа й виданнями, присвяченими його життю та діяльності з фонду ТОУНБ.

Ювіляр подарував книгозбірні понад 20 своїх наукових, публіцистичних і художніх видань.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку