в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

Щороку, традиційно в середині травня, в Україні відзначають День Європи. Вперше заходи, присвячені цьому дню, проводилися в 2003 році.

Основою для появи цього свята стало підписання Декларації Шумана. Цей історичний документ був підписаний 9 травня 1950 року. Тоді в Парижі зібралися представники ряду європейських держав, які вирішили об’’єднати свої сили для промислового розвитку та покращення виробництва військової техніки. Це стало фундаментом створення глобальної структури, яка пізніше втілилася в Європейському Союзі. Таким чином, провідні європейські країни змогли уникнути накопичення військового потенціалу один проти одного.

Відзначення Дня Європи в Україні — це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

З нагоди святкування Дня Європи проводиться низка культурних та освітніх заходів, лекцій, книжкових виставок, конкурсів тощо.

Відділ літератури іноземними мовами Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки пропонує виставку-екскурс «Галопом по країнах Європи». На виставці представлені книги про визначні місця країн Європи, фотоальбоми, туристичні путівники, карти тощо.

Сподіваємось, що виставка приверне увагу наших користувачів, допоможе популяризувати науково-популярну літературу про подорожі та туризм, викличе інтерес і повагу до культури інших країн.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку