в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

12 травня 2017 року бібліотекарі відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ, спільно з учасниками фольклорного ансамблю «Віночок» Тернопільської музичної школи №1 ім. Василя Барвінського (керівник — Надія Музя), долучилися до проведення святкового заходу з нагоди Дня Матері «Україно! Це твої символи», який відбувся в приміщенні клубу 44-ї окремої артилерійської бригади м. Тернополя.

Розпочав захід молитвою о. Володимир Андрухів, капелан 44-ї окремої артилерійської бригади, який неодноразово відвідував бійців в зоні АТО.

Наталія Білянська — провідний бібліотекар Тернопільської ОУНБ, розповіла про дружню співпрацю книгозбірні з військовослужбовцями та ознайомила присутніх з книжками героїко-патріотичної тематики з фонду ТОУНБ.

З тематичною літературно-музичною композицією виступили учасники фольклорного ансамблю «Віночок».

Приємно зазначити, що у залі була велика кількість військовослужбовців, серед яких чимало жінок. Наприкінці заходу лунали щирі побажання всім присутнім якомога швидшого закінчення війни, і щоб всі матері-військовослужбовці поверталися живими додому. Адже у ці воскреслі дні травня, коли все оживає і розквітає — нехай у кожній душі живе надія, віра та любов! Любов до всіх і до кожного зокрема.

 

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку