в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Віконська, І. Книжки шукають читачів [Текст] / І. Віконська // Вільне життя. — 2017. — 21 квіт. — С. 1.

Тернопільська ОУНБ та обласне відділення УБА запрошують тернополян взяти участь в акції «Книги у пошуку читача».

 

Обласна універсальна наукова книгозбірня та обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» запрошують на акцію до Всесвітнього дня книги й авторського права «Книги у пошуку читача».

Проведуть її в обласній універсальній науковій бібліотеці 21 квітня, заходи розпочнуться об 11.00 й триватимуть до 14.00. її мета — привернути увагу до книжки й читання, залучити до бібліотеки нових користувачів.

На гостей чекають презентації новинок від тернопільських видавництв, зустрічі з письменниками, екскурсії книгозбірнею. Відбудуться круглий стіл «книга від автора до читача» та вечір пам’яті Степана Сапеляка. Відділи книгозбірні представлять актуальні та цікаві видання, тематичні виставки. Ви зможете долучитися до збору книжок для бібліотеки 44-ї окремої артилерійської бригади Тернополя в рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», ініційованої Міністерством культури України. Учасники дійства матимуть змогу стати користувачами книгозбірні, отримавши безкоштовно читацький квиток.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку