в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

Вже четвертий рік Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека у рамках святкування Всесвітнього дня книги і авторського права проводить акцію «Книга у пошуках читача». У цей день відбувається багато заходів, які привертають увагу до книжкової справи та книгочитання, проводяться виставки, громадські читання, конференції, присвячені проблемам захисту інтелектуальної власності та книговидання.

В читальному залі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права відбувся круглий стіл «Книга від автора до читача».

Богдан Євгенович Будний, директор тернопільського видавництва «Навчальна книга — Богдан», розповів присутнім про найновіші книжки, показав ілюстрації та книжкові блоки видань, що в майбутньому побачать світ.

Ірина Чорненька, автор та літературний редактор тернопільського видавництва «Навчальна книга — Богдан», поділилась «секретами» літературного редагування нової книги.

Тернопільська письменниця Ніна Іванівна Фіалко, автор 14 соціально-психологічних романів, говорила про свою творчість. В своїх книгах Ніна Фіалко торкається найважливіших питань життя суспільства, змушує читача замислитись над своїм майбутнім.

Гостя з Кременця Юлія Бондючна, автор 8 збірок поетичних та прозових творів, читала вірші, розповіла про свою творчу майстерню, про те, які почуття й думки вона вкладає у свої твори.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку