в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Віконська, І. Його душа — наче сонях [Текст] / І. Віконська // Вільне життя плюс. — 2017. — 14 квіт. — С. 6. — (На книжкову полицю).

 

До 70-річчя з дня народження поета, журналіста Євгена Безкоровайного обласне відділення Української бібліотечної асоціації та Заліщицька централізована бібліотечна система випустили бібліографічний покажчик «Його душа — наче сонях». Керівник проекту директор обласної універсальної наукової бібліотеки, голова ТОВ УБА, заслужений працівник культури України Василь Вітенко.

Четвертий випуск серії «Видатні постаті» містить нариси про Євгена Безкоровайного, бібліографію його творів і літератури про нього. Покажчик має на меті зібрати й систематизувати твори нашого славного земляка, літературу та електронні ресурси про його життя й діяльність.

Видання відкривають вступні статті директора Заліщицької ЦБС, заслуженої працівниці культури України Ольги Тракло і члена НСЖУ та Наукового товариства ім. Шевченка, редакторки Заліщицького районного часопису «Колос» Оксани Дяків.

Бібліографію згруповано у шести розділах, у межах яких її розміщено за алфавітом авторів і назв. У них виокремлено матеріали з книжок і періодичних видань.

У першому розділі «Щире золото слова» — твори Євгена Безкоровайного, зокрема виділено підрозділи: «Творчість Євгена Безкоровайного», «Слово мистця у періодичних виданнях», «Пісні», «Публіцистичні статті», «Редактор та упорядник книг».

Наступні розділи — «Література про життя і творчість Євгена Безкоровайного», «Світла пам’ять», «День за днем — у скарбницю духовності», «Електронні ресурси», «Бібліографічні та довідкові матеріали». Наприкінці знайдете «Іменний покажчик».

Видання стане в пригоді бібліотечним працівникам-, викладачам, учителям, учням, студентам, краєзнавцям та всім шанувальникам творчості Євгена Безкоровайного.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку