в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

4 квітня 2017 року в читальному залі книгозбірні, за участі українського поета, журналіста, громадського діяча, публіциста, літературознавця, перекладача, Члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України Володимира Барни, відбулася презентація збірки прозових творів українського письменника із Словаччини Івана Яцканина «Мед і сіль».

Іван Яцканин народився, живе і творить у містечку Пряшів, що на Словаччині, є Головою Спілки українських письменників Словаччини, головним редактором літературного журналу «Дукля» та українського дитячого журналу «Веселка». Автор багатьох збірок оповідань. На словацькому радіо веде передачу, присвячену українській літературі. Окрім того він і перекладач, перекладає зі словацької, чеської та польської мов.

Часто відвідує Україну, бере участь у численних літературних заходах.

Зараз автор теж в Україні, з презентацією нової збірки «Мед і сіль», яка вийшла з друку в Тернополі у видавництві «Терно-граф» в 2016 році. До книги увійшли новели та оповідання, написані автором за останнє десятиліття. Тематика творів різноманітна, але в основному йдеться про життя і побут українців в Словаччині.

На завершення презентації книги, українська актриса, заслужена артистка України Віра Самчук прочитала нам рядки із новели «Мед і сіль» та декілька поетичних творів Володимира Барни.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку