в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Шергей, Ю. На допомогу умільцеві [Текст] / Ю. Шергей // Вільне життя плюс. — 2017. — 10 берез. — С. 7. — (Виставки).

Огляд видань виставки «Садово-огородній інвентар своїми руками: поради умільців», розгорнутої у відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської ОУНБ.

Незабаром весна покличе дачників і городників до нового сезону.

Вирощування розсади, перекопування грядок, культивування — уce це потребує багато фізичної праці. Як полегшити ці роботи на дачній ділянці, розповідають на сторінках періодичних видань народні умільці, які на власному досвіді переконались в ефективності своїх винаходів.

Усе починається з розсади: перець, баклажани, помідори, різні квіти. Де помістити все це на підвіконні? Для цього можна змайструвати стелажі різних конструкцій. Як це зробити, ви знайдете на сторінках журналу «Багатий урожай». А щоб розсада не витягувалась, можна змайструвати ящики зі світловідбивачем, що спонукає рослини рости прямо. Про цей пристрій можна прочитати у журналі «Дім. Сад. Город».

А поки ще є час до посівної, радимо скористатися рекомендаціями, як власноруч змайструвати портативну сівалку для дачі. Креслення і поради з виготовлення цього й інших пристроїв, що допомагають господареві вдома та на присадибній ділянці, надруковано в журналі «Дім. Сад. Город».

Прийшов час перекопувати землю на дачній ділянці. І в цій справі народні умільці також знайшли рішення. Рекомендації, як змайструвати найпростіший ручний культиватор, працювати з яким буде легко навіть людині похилого віку, надруковано на сторінках журналу «Приусадебное хозяйство».

Для прополювання грядок народні умільці також придумали пристрій — спеціальну петлю, за допомогою якої набагато легше доглядати за рослинами. Її дуже легко виготовити власноруч, а поради, як зробити такий пристрій і як з ним працювати, друкує газета «Наша дача».

У відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки розгорнуто виставку «Садово-городній інвентар своїми руками: поради умільців». А поки ще є час до весняних робіт, запрошуємо відвідати нашу бібліотеку і ознайомитися з літературою, представленою на виставці.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку