в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

3 березня 2017 року в Тернопільській ОУНБ відбувся захід на тему «Відверті розмови на вічні теми батьків і дітей за книжкою Ірини Мацко «Перехідний вік… моєї мами» (Київ: Академія, 2016)».

У заході взяли участь Ірина Мацко — автор книги, тернопільська письменниця, Світлана Гліган — психолог, жіночий коуч, Анна Яблучна — представник Київського видавничого центру «Академія» та Галина Несмашна — методист психологічної служби Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу. Також були присутні практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів м. Тернополя та
колеги-бібліотекарі з Тернопільської обласної бібліотеки для дітей та Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.

Між присутніми тривав діалог на одвічні теми відносин батьків та дітей, адже саме сьогодні це як ніколи актуально. Кожен підліток стоїть перед вибором добрих та поганих вчинків, а деколи — життя та смерті. Було підкреслено, що на вибір підлітка впливає не стільки Інтернет мережа, а передусім відносини всередині сім’ї. Але якщо батьки, педагоги та психологи об’єднають свої зусилля, то дитина повернеться до дуже простих і цікавих речей. Вона почне читати розумні, добрі й талановиті книжки і з них буде вчитися, як долати свої дитячі проблеми.

Видавничий центр «Академія» випустив цілу серію книжок для підлітків. Представник цього видавництва Анна Яблучна подарувала нашій книгозбірні декілька нових видань: Сергій Гридін «Не-ангел» (2017), Сергій Гридін «Незрозумілі» (2016), Надія Біла «Крута компанія» (2017), Ольга Купріян «Солоні поцілунки» (2016).

Сподіваємося, що такі відверті розмови-діалоги триватимуть і надалі, адже тільки разом можна вирішити подібні проблеми.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку