в Без категорії, Бібліотечні новини, Усі новини, Фото, Фото 2017

14 лютого 2017 року у відділі читального залу Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся вечір-реквієм «А сотню вже зустріли небеса…», присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності — це не тільки велика й головна площа в центрі Києва, Майдан — це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну. Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей.

Їх назвали Небесною Сотнею — українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями та за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Серед Героїв Небесної сотні — 5 наших земляків: Устим Голоднюк, Олександр Капінос, Назар Войтович, Тарас Слободян, Ігор Костенко.

Під час заходу студенти Тернопільського Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола слухали розповіді Володимира Голоднюка, Сергія Капіноса, Юрія Войтовича та Марії Слободян про своїх дітей та рідних.

Також гості заходу ознайомились із виставкою «Герої не вмирають», на якій зібрані матеріали, присвячені Майдану, Революції гідності, Небесній Сотні.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку