в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Скоренька, В. Відродження галузі / В. Скоренька // Вільне життя плюс. — 2017. — 10 лют. — С. 7. — (Виставки).

У відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської ОУНБ діє книжкова виставка «Вівчарство, козівництво — відродження нації».

ВІВЧАРСТВО — ВАЖЛИВА ГАЛУЗЬ ТВАРИННИЦТВА. ЗНАЧИМІСТЬ її ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ПЕРЕДУСІМ ТИМ, ЩО ВІВЦІ ДУЖЕ ДОБРЕ ПРИСТОСОВУЮТЬСЯ ДО РІЗНИХ УМОВ УТРИМАННЯ. КРІМ ТОГО, ЦІ ТВАРИНИ ЗДАТНІ ЗАСВОЮВАТИ НАЙДЕШЕВШІ КОРМИ. ВОНИ ВИТРИВАЛІ, ЗДАТНІ ЗДІЙСНЮВАТИ ДОВОЛІ ВЕЛИКІ ПЕРЕХОДИ, ХАРЧУЮЧИСЬ РОСЛИННІСТЮ НАЙРІЗНОМАНІТНІШИХ ПАСОВИЩ І ЗНАХОДЯЧИ ВДОСТАЛЬ КОРМУ НАВІТЬ НА НАЙБІДНІШИХ.

«Основне господарське значення вирощування овець полягає в тому, що з їхньою допомогою менш вартісні рослинні продукти — зелень, силос, сіно, солому, полову — можна перетворити не продукти потрібніші й корисніші — м’ясо, молоко, вовну, шкури, а також сировину для виготовлення різноманітної продукції. Приміром, з кишок виробляють хірургічні нитки, струни до музичних інструментів. Жиропіт служить для виробництво ланоліну, що використовується в медицині, Вовна — це натуральне волокно, придатне для прядіння, з якого виробляють тканини промисловим або ручним способом, а також різноманітні килими, ліжники, повсть і сукно. Овече м’ясо — високоякісне, смачне, поживне і висококалорійне, Шкури використовують як сировину для верхнього одягу (кожухів), шапок, рукавиць і взуття. Овече молоко найчастіше вживається для виробництва різних сирів.

У час, коли зменшуються площі для вирощування кормів, розведення овець дуже вигідне. Вівці невибагливі до кормів і не потребують таких видів, як збіжжя і картопля. 20—40 відсотків у годівлі овець забезпечують кормами, яких не використовують інші види господарських тварин (стручки з гороху, люпину, відходи ріпаку, пожнивні рештки).

Давню історію має і козівництво — дикі кози були одомашнені більше 10 тисяч років тому,

Продукція козівництва — це важливе джерело цінних харчових продуктів та сировини для різних галузей промисловості. Козине молоко переважає коров’яче за вмістом жиру, білка, кальцію, вітамінів, характеризується високими смаковими якостями і підвищеними бактерицидними властивостями. Невеликий розмір структурних компонентів білка і жиру сприяє кращому засвоєнню козиного молока організмом людини, що робить його незамінним у дієтичному та дитячому харчуванні, Козиний пух — цінна сировина для виробництва тонких, теплих і легких виробів, трикотажу й фетру.

Кози, як і вівці, невибагливі до кормів. Саме це, а також їхнє цілюще молоко, пух і вовна, зумовлюють зростання інтересу до розвитку молочного козівництва як у світі, так і в Україні.

Одним із варіантів розвитку вівчарства й козівництва є розробка та впровадження на державному рівні програми розвитку галузі, яка передбачатиме систему організації і планування селекційно-племінної роботи, створення кооперативів виробників та переробників молока, імпорт племінних тварин, створення державних племрепродукторів.

Для тих, хто зацікавився цією темою, у відділі сільськогосподарської літератури обласної універсальної наукової бібліотеки діє книжкова виставка «Вівчарство, козівництво — відродження галузі».

Тож завітайте до нас, і ви не пожалкуєте.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку