в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Рюміна, Л. Права людини та їхній захист / Л. Рюміна // Вільне життя плюс. —2017. — 3 лют. — С. 2. — (Прес-конференція).

У читальному залі Тернопільської ОУНБ відбулася прес-конференція громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини.

У середу, 1 лютого, в читальному залі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки під гаслом «Права людини існують лише там, де люди змушують владу їх дотримуватися» відбулася прес-конференція громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини ГУГСПЛ), яка вже впродовж дев’яти років діє в Тернополі.

Юристи приймальні Ольга Кушнерик і Петро Люпа поінформували присутніх про свій досвід надання правової допомоги, про стратегічні судові сцрави на захист прав людини. які були у провадженні юристів приймальні та партнерських організацій. Директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Тернопільській області Ірина Хондогій розповіла про роботу центру, про існуючі проблеми в доступі громадян до безоплатної юридичної допомоги, публічної інформації, адміністративних послуг.

Зі слів координатора приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Степаненка, у 2016 році юристи приймальні надали мешканцям області більше ніж 900 консультацій з правових питань, організовано регулярні виїзні прийоми юристів приймальні в різні регіони. Було налагоджено регулярний консультативний прийом громадян у приміщенні Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки та надання онлайн-консультацій користувачам публічних бібліотек області. Упродовж року приймальня організувала 70 публічних інформаційно-просвітницьких заходів, розповсюджувала видання правового та гуманістичного змісту, демонструвала документальні фільми про права людини тощо.

Учасники й гості прес-конференції обговорили перспективи нових засобів надання правової допомоги громадською приймальнею, що започатковані у партнерстві з обласною універсальною науковою бібліотекою та центрами надання безоплатної правової допомоги в Тернопільській області.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку