в Бібліотечні новини, Усі новини, Фото 2017

1 лютого 2017 року в читальному залі Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки під гаслом «Права людини існують лише там, де люди змушують владу їх дотримуватися» відбулася прес-конференція громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини, яка вже впродовж 9-ти років діє у Тернополі.

Юристи приймальні Ольга Кушнерик та Петро Люпа поінформували присутніх про свій досвід надання правової допомоги, про стратегічні судові справи на захист прав людини, які були у провадженні юристів приймальні та партнерських організацій.

Директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області Ірина Хондогій розповіла про роботу центру, про існуючі проблеми у доступі громадян до безоплатної юридичної допомоги.

Зі слів координатора приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Степаненка, у 2016 році юристами приймальні надано мешканцям області більше 900 консультацій з правових питань, організовано регулярні виїзні прийоми юристів приймальні в різні регіони. Було налагоджено регулярний консультативний прийом громадян у приміщенні Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки та надання онлайн-консультацій користувачам публічних бібліотек області.

Учасники та гості прес-конференції обговорили перспективи нових засобів надання правової допомоги громадською приймальнею, що започатковані у партнерстві з обласною універсальною науковою бібліотекою та Центрами надання безоплатної правової допомоги у Тернопільській області.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку