в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Англійська мова — професійно і без витрат : [Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку», створений на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками, діє при Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у відділі літератури іноземними мовами] // Вільне життя плюс. — 2017. — 1 лют. — С. 11.

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку», створений на основі партнерства між американським урядом та українськими бібліотеками, діє при Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці у відділі літератури іноземними мовами.

Центр є місцем для проведення різноманітних заходів, мета яких — спілкування між українцями й американцями. Кожен користувач книгозбірні має змогу безкоштовно вивчати англійську мову. Центр оснащений доступом до Інтернету, Wi-Fi зоною, віртуальною бібліотекою еLibгагу USA, електронними книгами, планшетами, програмним забезпеченням Rosetta Stone. Такі послуги надаються в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії США а Україні та Посольства США в Україні.

Також тут зустрічаються випускники програм, що фінансуються американським урядом, проводяться клуби вивчення іноземних мов, семінари, фотовиставки, лекції, презентації американських фільмів і літературних творів й інші культурні заходи, що сприяють кращому розумінню США.

Щосереди о 18.00 засідання клубу розмовної англійської мови через скайп проводить волонтер Корпусу миру США Алонзо Хадкінс.

Для тих, хто хоче покращити знання з граматики та лексики, діє Клуб англійської мови для користувачів із середнім рівнем володіння мовою, який проводить волонтер Артем Пилипчук щосуботи о 12.00.

Завітайте в центр «Вікно в Америку» та вивчайте іноземні мови без обмежень у часі, відповідно до особистого розкладу.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку