в Про нас пишуть, Про нас пишуть 2017

Вандзеляк, Г. Книгу Ярослава Бензи презентували у Тетянин день… [Текст] / Г. Вандзеляк // Свобода. — 2017. — 27 січ. — С. 4. — (Вшанування пам’яті і таланту).
В Тернопільській ОУНБ презентували третю (посмертну) книгу відомого тернопільського радіожурналіста, поета Ярослава Бензи «Абомовня».

І це випадково, адже саме його улюбленій донечці Тані, а ще онучці Юлі й присвячена третя книга Ярослава Бензи «Абомовня».

Талановитий радіожурналіст обласної телерадіокомпанії Ярослав Бенза передчасно пішов з життя 2 лютого 2010 року…

Народився на Бучаччині 20 лютого 1950 року. Закінчив Львівський держуніверситет ім. І. Франка.

Вірші для дітей публікував у журналах «Україна», «Жінка», «Перець», «Тернопіль», «Барвінок», часописі «Русалка Дністрова», республіканській та обласній періодиці. Автор книжок «Олині олені» (1992 p.), «Чарунки» (1995 р.) Лауреат літературно-мистецької премії імені Іванни Блажкевич.

«Абомовня» (абетка в іменах для дітей) — третя книжка поета, посмертна. Проілюстрував її талановитий художник, лауреат літературно-мистецької премії імені Іванни Блажкевич Володимир Якубовський. А вийшла у світ вона у тернопільському видавництві «Навчальна книга — Богдан».

Представив це дитяче видання багаторічний друг і колега по роботі Ярослава Бензи, ветеран радіожурналістіки та заслужений журналіст України Євген Баров. На презентації також виступили друзі, колеги, шанувальники таланту пана Ярослава — Людмила Островська, Петро Бубній, Богдан Мельничук, Богдан Кусень, Іларіон Пилипець, Богдан Грабовський, Олег Тернопільський, Богдан Бекесевич та інші.

Recent Posts

Розпочніть писати і натисніть enter для пошуку